3 punkty na zakończenie rundy!

W niedzielne popołudnie rozegraliśmy swój ostatni mecz w rundzie jesiennej. Naszym rywalem był zespół z Boguszyc zajmujący wysokie 4 miejsce w tabeli.

Mecz rozpoczął się punktualnie o 14. Każda z drużyn chciała wygrać ten mecz. Z powodu kontuzji Pawła Kurasa w bramce stanął niegdyś grający w Ligocie Sebastian Piątek , który miejmy nadzieję wrócił z dalekiej podróży. Mecz rozpoczęliśmy dobrze bez głupich strat. Przeprowadziliśmy kilka akcji z których nic nie wynikło. W 25 minucie kapitalną okazję zmarnowali goście , jeden z ich zawodników stanął oko w oko z naszym bramkarzem lecz oddał zbyt lekki strzał by zdobyć gola. Widać było , że bramkarze w tym meczu nie byli filarami drużyn. Kilka niepewnych interwencji złe wybicia. Do przerwy wynik 0-0 można powiedzieć , że wiało nudą.

Druga odsłona zaczęła się dla nas fantastycznie , cztery minuty po rozpoczęciu bezpańską piłkę w środku pola przejął P.Połap , który podbiegł z nią w okolice 23 metra po czym oddał strzał życia i piłka znalazła się w siatce. 1-0 dla nas po cudownym golu P. Połapa. Po zdobytej bramce zaczęliśmy kontrolować mecz. Napieraliśmy na drużynę z Boguszyc czego efektem był drugi gol zdobyty przez Damę. Widać było wyraźnie , że goście są zszokowani naszą grą. Na domiar ich złego w 62 minucie Dama strzela swoją drugą bramkę w tym meczu i nie pozostawia złudzeń kto zgarnie trzy punkty w dzisiejszym meczu. Honorowe trafienie goście zdobywają na kwadrans przed końcem. Nasza obrona zaspała i Seba nie mógł nic zrobić. Mecz wygrywamy 3-1 i ten rok kończymy w optymistycznych humorach.