Lekcja pokory od Nieciszowa

W minioną niedzielę udaliśmy się do Nieciszowa z nadziejami na korzystny wynik. Do 15 minuty nie wyglądaliśmy źle na tle faworyta , ale wtedy zaczęły się nasze błędy w obronie i tracimy pierwszą bramkę. W 39 minucie dostajemy drugi cios i na przerwę z schodzimy z wynikiem niekorzystnym dla nas 2-0. W przerwie zostały przeprowadzone 2 zmiany , ale jedna została wymuszona , ponieważ Rafał Zakręt nabawił się kontuzji i w jego miejsce wszedł "Ruski". Momentami w naszej drużynie brakowało środka co skrzętnie wykorzystali gospodarze. W 70 minucie kapitalną bramkę zdobył jeden z zawodników Nieciszowa z rzutu wolnego nasz golkiper nawet nie drgnął. W 77 minucie dostajemy czwarty cios po błędzie w defensywie. W 80 minucie Nieciszów pokazuje siłę i zdobywa bramkę na 5-0.

Warto dodać , że poziom sędziowania nie był na najwyższym poziomie. Kilka kontrowersji arbitra głównego kosztowało nas utratę przynajmniej jednej bramki.

Za tydzień będziemy mieli okazję się zrewanżować , ponieważ Nieciszów w ramach pierwszej kolejki wiosennej przyjeżdża do Ligoty Małej.